راهنمای بازاریابی


بازاریابی محصولات


فایل بگیر این امکان را برای کسانی که فایل برای فروش ندارند را فراهم آورده تا بتوانند فایل های دیگران را درسایت خود قرار دهند و از فروش آن با پورسانت بازاریابی که برای آن در نظر گرفته شده را دریافت نمایندو در قبال فروش فایل های دیگران کسب در آمدی برای خود فراهم کرده باشند.


هر کاربردر فایل بگیر دارای یک کد اختصاصی بازاریابی می باشد و اگر فردی با کد مخصوص به شما وارد سایت شود کلیه فعالیت های انجام شده برای خرید با فروش فایل به حساب شما منظور می گردد.


با انتشارو معرفی فایل های سایت که لینک آن ها در منوی کسب در آمد آمده است شما می توانید با گذاشتن زمان کمی در طول روزبه در آمد بالایی برسید.


تمامی فایل های سایت فایل بگیر قابل دانلود بوده ومبلغ هر فایلو محصول بعد از پرداخت آنلاین آن بلافاصله لینک دانلود به شما نشان داده شده و مشتری به راحتی میتواند آن را خریداری کند و در صورت اعمال ایمیل در پنل خرید یک نسخه ازفایل به ایمیل خریدار ارسال می شود.


در صورتی که فردی توسط لینک بازاریابی شما محصولی را از سایت فایل بگیر خریداری نماید پورسانت آن محصول بلافاصله به حساب شما اضافه می شود نرخ پورسانت ها از 20 درصد تا 60 درصد قیمت فایل ها می باشد. که این مبلغ توسط فروشندگان فایل تعیین شده است .با مثالی شما راآشنا می کنیم اگر به فرض مثال فایلی 10000 تومان باشد و پورسانت بازاریابی 50 درصد باشد در صورت فروش توسط لینک بازاریابی شما مبلغ 5000 تومان پورسانت به شما تعلق میگیرد و بلافاصله به حساب شما اضافه می شود.


این امکان برای شما در سایت فایل بگیر وجود دارد که هر فایلی که دارید برای فروش بازاریابی قراردهید


سایت فایل بگیر جوری طراحی شده که هر فردی با لینک بازاریابیشما وارد سایت شود تا مادام العمر پورسانت هر فعالیت خرید و فروش محصول وفایل یه حساب شما اضافه می گردد در صورتی که در سایت عضو شود و ثبت نام کند زیر مجموعه شما محسوب می شود و همه فعالیت های آن سبب در آمد زایی برای شما خواهد شد.


ساخت فروشگاه ساز بازاریابی


این امکان برای تمتمب کاربران سایت فایل بگیر وجود دارد که با ثبت یک فروشگاه ساز رایگان بازاریابی به آدرس وعنوانی که می پسندند فروشگاه بازاریابی خود را را ایجاد کنید این نوع فروشگاه ها برای کاربر نیازی ندارد که کاربر فایل هایی را برای فروش در فروشگاه ساز بگذارد وقتی که فروشگاه ایجاد شود فایلی در آن برای فروش نگذارد تمام فایل های موجود در فایل بگیر به فروشگاه منتقل می شود ودر صورت بروزرسانی سایت این فروشگاه نیز به صورت خودکار آبدیت شده وفعالیت های کاربر متمرکز به تبلیغ فروشگاه خواهد بود.


زیر مجموعه گیری


یکی از مزیت های مهم زیر مجموعه گیری این است که با هر بار فروش فایل و یا محصول توسط زیر مجموعه مبلغی به حساب شما اضافه خواهد شد با مثالی شما را بیشتر آشنا می کنیم اگر زیر مجموعه شما بتواند به فروش روزانه 10 عدد فایل برسد شما روزانه 1000 تومان به حسابتون افزوده می شود در صورتی که 100 نفر زیر مجموعه با لینک بازار یابی  شما در سایت خرید و ثبت نام کرده باشد و هر کدام به طور متوسط 10 محصول ویا فایل بفروش برساند آن گاه در آمد کسب شده از طریق زیرمجموعه ها روزانه100000 تومان خواهد بود.