دانلود پی دی اف کتاب تحلیل و طراحی مدارهای مخابراتی دکتر نشاطی pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
108 مگابایت
تعداد صفحه:
486
تاریخ انتشار:
۱۷ اسفند ۱۴۰۱
۴۵,۰۰۰ تومان ۳۶,۰۰۰ تومان٪20 تخفیف

دانلود پی دی اف کتاب تحلیل و طراحی مدارهای مخابراتی دکتر نشاطی را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.مدارهای مخابراتی مجموعه‌ای از مدارهای الکترونیکی فعال و غیر فعال هستند که در سیستم های مخابراتی، فرستنده ها و گیرنده‌ها، مورد استفاده قرار می‌گیرند. از مهم‌ترین مدارا می توان مدار های تطبیق امپدانس ، تقویت کننده ها ، نوسان سازها، مخلوط کننده ها ، مدولاتورها و آشکار سازها را نام برد.

کتاب مدارهای مخابراتی دکتر نشاطی pdf

اساس کار بیشتر مدارهای فعال مخابراتی در شرایطی سیگنال بزرگ و فرکانس های بالا است که در مقایسه با مدار های معمول خطی ، به روش‌های خاصی در تحلیل و بررسی نیاز دارند. کمبود مرجع جامع فارسی در این زمینه، توسعه گسترده فن آوری مخابرات در کشور در سال های اخیر و نیاز دانشجویان مهندسی برق ، گرایش الکترونیک و مخابرات ، نویسنده را بر آن داشت که مطالب مورد نیاز در درس مدارهای مخابراتی دوره کارشناسی مهندسی برق را با بهره گیری از روش های جدید و آخرین مراجع علمی و با تکیه بر تجربیات تدریس خود عرضه نمایید.

این کتاب بر اساس برنامه درسی پیشنهادی شورای عالی برنامه ریزی برای استفاده دانشجویان سال چهارم دوره کارشناسی در درس مدارهای مخابراتی تنظیم شده است. فرض بر آن است که خوانندگان محترم با اصول کار سیستم های مخابراتی ، روش های مختلف مدولاسیون ، ترانزیستور ها و عناصر فعال ، مدل مداری ترانزیستورها و تقویت کننده های الکترونیکی آشنایی دارند. تمام منحنی‌های کتاب بر اساس روابط استخراج شده در متن کتاب و با استفاده از نرم افزار MATHCAD محاسبه و رسم شده اند.

همچنین شکل مدار ها با نرم افزار Microsoft Visio تنظیم یافته اند. در بسیاری از تمرین های حل شده نتایج بررسی با نرم افزار spice نیز ارائه شده است.مسائل پایان هر فصل حاوی نکات آموزنده ای است که دانشجویان را به تفکر و اندیشیدن به مطالب تئوری واداشته و صرفاً جایگزینی اعداد در روابط نیست. امیدوارم این خدمت ناچیز مورد رضای حق تعالی و استفاده دانشجویان و متخصصان رشته الکترونیک و مخابرات قرارگیرد.شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند تحلیل و طراحی مدارهای مخابراتی دکتر نشاطی را بصورت کامل از سایت فایل بگیر دانلود نمایید.

فهرست مطالب دانلود پی دی اف کتاب تحلیل و طراحی مدارهای مخابراتی دکتر نشاطی

سیستم های مخابراتی رادیویی

نویز در مدارهای الکترونیکی

مدارهای تطبیق امپدانس

پاسخ مدارهای باند میانی به سیگنال های باند میانی

طراحی تقویت کننده های فرکانس رادیویی

بررسی شرایط غیرخطی عناصر فعال

نوسان سازهای سینوسی

مخلوط کننده های مخابراتی

مدولاتور های دامنه

آشکار سازهای دامنه

مدولاتور های فرکانس

آشکار سازهای فرکانس

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *