دانلود پی دی اف کتاب آناتومی گری تنه جلد اول ۲۰۱۵ ترجمه فارسی pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
143 مگابایت
تعداد صفحه:
534
تاریخ انتشار:
۲۵ اسفند ۱۴۰۱
۴۵,۰۰۰ تومان ۴۵,۰۰۰ تومان٪0 تخفیف

دانلود پی دی اف کتاب آناتومی گری تنه جلد اول ۲۰۱۵ ترجمه فارسی را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.مانور اصلی کتاب آناتومی گری برای دانشجویان بر روی آناتومی ماکروسکوپیک است. در حالی که امروزه در سرتاسر دنیا تشکیل از آناتومی ، فیزیولوژی ، بافت شناسی و جنین شناسی ارائه می‌شود ، اما در این کتاب تنها به آموزش آناتومی و موارد بالینی آن بسنده شده است به جز در مواردی که از مباحث جنین شناسی برای درک بهتر آناتومی آن استفاده شده است.

این کتاب عاری از سایر موضوعات می باشد. ما بر این باور هستیم که کتاب‌های زیادی برای موضوعات ذکر شده وجود دارد ، بنابراین جدا از حجم آن حاصل نوشتن از تمامی موضوعات کتاب خواهد بود که کیفیت آن را زیر سوال برده و بلا استفاده خواهد شد. کتاب آناتومی گری برای دانشجویان یک کتاب بالینی و دانشجو پسند است که بعضی از دانشجویان رشته های مختلف پزشکی ، دندانپزشکی ، ماساژ درمانی و فیزیوتراپی می‌توان از آن استفاده کنند. این کتاب با برنامه‌های درسی سنتی ، سیستمیک ، سنتی سیستمیک ، و علت – محور سازگار است.

برای دانشجویانی که به کلاس آزمایشگاه ماکروسکوپیک دسترسی ندارند استفاده از کتاب آناتومی گری برای دانشجویان مناسب خواهد بود. کتاب آناتومی گری برای دانش‌آموختگان بخش های پیچیده بدن را آسان کرده است به طوری که این مفاهیم درسی برای خواننده قابل فهم و راحت تر شده است. هر فصل می‌تواند به طور مستقیم از بخش‌های دیگر یاد گرفته شود به طوری که ترکیب موضوعات به کیفیت یادگیری دانشجویان لطمه نخواهد زد. ترتیب بخش‌هایی که انتخاب شدند شامل پشت ، قفسه سینه ، شکم ، لگن ، پرینه ، اندام تحتانی ، اندام فوقانی و سر و گردن است.شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند آناتومی گری تنه جلد اول ۲۰۱۵ ترجمه فارسی را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید

فهرست مطالب کتاب آناتومی گری تنه جلد اول ۲۰۱۵ ترجمه فارسی

  • فصل اول: بدن
  • فصل دوم: پشت
  • فصل سوم: قفسه سینه
  • فصل چهارم: شکم
  • فصل پنجم: لگن و پرینه
راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *