دانلود پی دی اف کتاب کاربرد کامپیوتر در رشته های مدیریت و حسابداری ابوالفضل هدایتی آذر دانشگاه پیام نور pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
50 مگابایت
تعداد صفحه:
305
تاریخ انتشار:
۲۱ اسفند ۱۴۰۱
45,000 تومان 35,000 تومان٪22 تخفیف

دانلود پی دی اف کتاب کاربرد کامپیوتر در رشته های مدیریت و حسابداری ابوالفضل هدایتی آذر دانشگاه پیام نور را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.رشد روز افزون تأثیر گذار کامپیوتر در حیات اجتماعی از منازل آغاز و به تمام مراکز فعالیت های فردی و اجتماعی انسان ختم می شود. ظهور اینترنت و نقش انکار ناپذیر آن در افزایش دانش انسانی موجب گسترش هر چه بیشتر کاربردهای کامپیوتر شده است.

طراحان و مدیران ارشد جوامع جهت برنامه ریزی های استراتژیک ، محتاج استفاده از کامپیوتر در چارچوب یک سیستم مدیریت فعال و زنده می باشند. ارزش اقتصادی اطلاعات به کمک کامپیوتر دسترسی به آن تسریع می شود ارزش های اقتصادی ویژه ای به کامپیوتر بخشیده است.  کتاب حاضر که برای تدریس درس سه واحد بنام (کاربرد کامپیوتر در رشته های مدیریت حسابداری) برای رشته های کارشناسی مدیریت و حسابداری به شیوه ای سازمان یافته و هدفمند و به صورت خود آموز در هفت فصل تدوین شده است. مطالب این کتاب علاوه بر آن که سر فصل های مزارت علوم و فن آوری را پوشش می دهد حاوی اطلاعات و دانستنی های مختلف در ارتباط با ICDL (Internationa Computer Driving Lieenee) می‌ باشد.

آشنایی فصل های کتاب کاربرد کامپیوتر

در فصل اول دانشجو با تاریخچه و مفاهیم اولیه کامپیوتر و نیز با ویژگی های کامپیوتر و کاربردهای آن آشنا می شود. در فصل دوم مفهوم ارتباط با کامپیوتر و دستگاه های جانی آن مورد بحث قرار گرفته است. در فصل سوم به معرفی نرم افزار و انواع آن با تأکید بر سیستم عامل Windows پرداخته است. فصل چهارم راجع به واژه پرداز Word بحث و بررسی شده و انجام امور مختلف با آن مطرح گردیده است.در فصل پنجم نرم افزار آفیس مایکروسافت معرفی گردیده و فضای کار و چگونگی استفاده از آن پرداخته شده است. در فصل ششم به معرفی پایگاه داده و چگونگی استفاده از خدمات آن شرح داده شده است.شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند کاربرد کامپیوتر در رشته های مدیریت و حسابداری ابوالفضل هدایتی آذر دانشگاه پیام نور را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید

فهرست مطالب کتاب کاربرد کامپیوتر در رشته های مدیریت و حسابداری ابوالفضل هدایتی آذر دانشگاه پیام نور

  • فصل اول: پیشینه کامپیوتر ویژگی ها و کاربردهای آن 
  • فصل دوم: ارتباط با کامپیوتر و دستگاه های جانبی آن 
  • فصل سوم: نرم افزار
  • فصل چهارم: آشنایی با واژه پرداز worl 
  • فصل پنجم: آشنایی با صفحه گسترده اکسل 
  • فصل ششم: آشنایی با پایگاه داده اکسس 
  • فصل هفتم: اینترنت
راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *