دانلود پی دی اف کتاب جرم شناسی پیشگیری جلد اول شهرام ابراهیمی pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
33 مگابایت
تعداد صفحه:
211
تاریخ انتشار:
۲۵ اسفند ۱۴۰۱
۴۵,۰۰۰ تومان ۳۰,۰۰۰ تومان٪33 تخفیف

دانلود پی دی اف کتاب جرم شناسی پیشگیری جلد اول شهرام ابراهیمی را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.جرم شناسی پیشگیری، تعریف خاستگاه از دوران باستان همواره تلاش برای تحلیل و تشریح عمل جنایی وجود داشته است. لیکن این تحلیل ها بیشتر در تعاملات فلسفه انتزاعی مبتنی بوده است اما از نیمه دوم قرن ۱۹ و تحت تاثیر جامعه تحقیقی بررسی علمی پدیده مجرمانه بر مبنای تجزیه و تحلیل های تجربی تحت عنوان جرم شناسی آغاز گردید روانشناسی علمی که به عقیده عده ای از جامعه شناسان تولد آن تا اندازه زیادی ناشی از شکست حقوق و نظام کیفری در مبارزه با تورم و کنترل بزهکاری بوده است به عنوان یکی از شاخه های تجربی علوم جنایی که از نظر عنوان و چه از نظر محتوا در اواخر سده نوزدهم میلادی در ایتالیا متولد شد.

بنیانگذاران جرم شناسی ۰ لمبروزو، پزشک ایتالیایی،انریکو فری، جامعه شناس ایتالیایی گاروفالو حقوقدان ایتالیایی بودند. همچنان که وضع عنوان جرم شناسی را نیز به گاروفالو نسبت می دهند. البته تاریخ ورود جرم شناسی در کشورها و نحوه برداشت و گسترش آن در جوامع مختلف بر حسب نظام دانشگاهی، سیاسی فرهنگی و اجتماعی و یکی از آنها متفاوت است. ولی آنچه می‌توان بر آن تاکید کرد، این است که جامعه شناسی علمی در سده نوزدهم در اروپا متولد شد و از نظر مطالعات میدانی نظریه‌پردازی و تو سنجش کارنامه جامعه شناسی های کاربردی از اواسط سده بیستم به این سو در آمریکا و کانادا رشد کرده و می کند.

جرم شناسی از یک منظر به جرم شناسی نظریه و جرم شناسی عملی (کاربردی) تقسیم می‌شود. رسالت جرم شناسی نظری تشریح و تبیین عمل مجرمانه به نحوه تکوین جرم یا فرآیند ارتکاب عمل جنایی و راهکارهای پیشگیری و کنترل آن است.شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند جرم شناسی پیشگیری جلد اول شهرام ابراهیمی را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید

پی دی اف جرم شناسی پیشگیری جلد اول شهرام ابراهیمی

 

فهرست مطالب کتاب جرم شناسی پیشگیری جلد اول شهرام ابراهیمی

  • فصل اول : مفاهیم عمومی پیشگیری
  • فصل دوم : پیشگیری اجتماعی
  • فصل سوم : پیشگیری وضعی از جرم
  • فصل چهارم :محدودیت های حقوق بشری پیشگیری از جرم
راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *