دانلود پی دی اف کتاب الکترونیک ۳ بررسی و طراحی مدارهای الکترونیکی حسن نشاطی pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
82 مگابایت
تعداد صفحه:
438
تاریخ انتشار:
۱۶ اسفند ۱۴۰۱
۴۵,۰۰۰ تومان ۳۵,۰۰۰ تومان٪22 تخفیف

دانلود پی دی اف کتاب الکترونیک ۳ بررسی و طراحی مدارهای الکترونیکی حسن نشاطی را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم. کمبود مرجع جامع در مورد خصوصیات و مشخصات ترانزیستور ها در فرکانس های بالا و بررسی پاسخ فرکانس تقویت کننده ها نویسنده را بر آن داشت که مطالب مورد نیاز درس الکترونیک ۳ دوره کارشناسی مهندسی الکترونیک و مخابرات را با بهره گیری از جدیدترین روش ها و مراجع علمی و با تکیه بر تجربیات تدریس خود عرضه نماید. در چاپ جدبد چند مسئله جدید به مسائل انتهای فصل ششم و هفتم اضافه شده است.

همچنین سعی شده اشتباهات تایپی در کتاب به حداقل ممکن برسد. خوشبختانه تغییرات لازم در مدت نسبتاً کوتاهی انجام و اکنون این چاپ در اختیار علاقه مندان قرار دارد. عناصر نیمه هادی اساس مدارهای مجتمع و فناوری مدل الکترونیک هستند. مطالعه و شناخت مشخصات و همچنین کاربرد این عناصر و خصوصاً ترانزیستور ها بخش مهمی از برنامه درسی دانشجویان دوره کارشناسی مهندسی برق را شامل می ‌شوند که عمدتاً در درس الکترونیک ۱ و ۲ بحث و بررسی می شوند.

همچنین رفتار عناصر فعال در فرکانس های بالا و بررسی پاسخ فرکانسی تقویت کننده ها از مباحث مهم در طراحی و ساخت این نوع مدار ها است. این کتاب بر اساس برنامه درسی پیشنهادی شورای عالی برنامه ریزی و برای تدریس در یک نیمسال تحصیلی با اهداف زیر تنظیم یافته است: ارائه مدلها و مدار های معادل مختلف ترانزیستور در فرکانسهای بالا معرفی روشهای بررسی و طراحی تقویت کننده ها ارائه اصول تقویت کننده های فیدبک و طراحی آنها با پهنای باند وسیع بررسی ایجاد نوسان در مدار های الکترونیکی و معرفی اسیلاتور های سینوسی. شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند الکترونیک ۳ بررسی و طراحی مدارهای الکترونیکی حسن نشاطی را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید. 

فهرست مطالب کتاب الکترونیک ۳ بررسی و طراحی مدارهای الکترونیکی حسن نشاطی

فصل اول: مدار معادل عناصر فعال در فرکانس های بالا

فصل دوم: پاسخ فرکانس تقویت کننده های یک طبقه

فصل سوم: پاسخ فرکانس تقویت کننده های چند طبقه

فصل چهارم: تقویت کننده های فیدبک در باند میانی

فصل پنجم: ما پایداری تقویت کننده های فیدبک

فصل ششم: جبران تقویت کننده های فیدبک با مکان هندسی ریشه ها

فصل هفتم: جبران تقویت کننده های فیدبک در میدان فرکانس

فصل هشتم: نوسان سازهای سینوسی

پیوست ها

الف مشخصات ترانزیستور

ب مشخصات ترانزیستور

واژه‌نامه انگلیسی فارسی

واژه نامه فارسی انگلیسی 

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *