دانلود پی دی اف کتاب مدیریت مالی جلد اول ریموند پی نوو جهانخانی و پارسائیان pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
74 مگابایت
تعداد صفحه:
429
تاریخ انتشار:
۲۲ اسفند ۱۴۰۱
۶۰,۰۰۰ تومان ۴۵,۰۰۰ تومان٪25 تخفیف

دانلود پی دی اف کتاب مدیریت مالی جلد اول ریموند پی نوو جهانخانی و پارسائیان را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.این کتاب به این دلیل ترجمه شده است که مفاهیم مالی در آن به طور کامل تشریح و تفسیر شده است و در سایر کتابهای مدیریت مالی به آن کمتر توجه شده است. تجربه سالها متمادی تدریس در دانشگاه های ایران و کشورهای دیگر به ما نشان داده است که اغلب دانشجویان بدون اینکه درک عمیقی از مفاهیم مالی داشته باشند با تکنیک ها و روشهای مالی آشنایی دارند. 

در این کتاب نویسنده با مهارت شگفت انگیز سخت ترین به زبان ساده بیان کنند. در متن و پایان هر فصل برای درک بیشتر مطالب و تکنیک های مالی مثال ها و تمرینات فراوانی آورده شده است. مترجمات کتاب را در دو جلد که محتوی هریک از آنها مطالبق با آنچه در دانشگاههای معروف کشورمان تدریس می شود تنظیم کرده اند. در ضمن با توجه به قانون بانکی بدون ریا (مصوب مجلس شورای اسلامی) و تفاوت قانون مالیات بر درآمد ایران و دیگر کشورها ، سعی شده است که در فصل های مربوط تسهیلات بانکی رایج در بانک‌ ها و قوانین مالیاتی کشور ذکر شود.

مقدمه کتاب مدیریت مالی

چاپ اول این کتاب در سال ١٣٧٣ انتشار یافت و ظرف مدت سه سال، دوبار تجدید چاپ شد. در این فاصله، تعدادی از استادان و دانشجویان گرامی، ما را از غلطهای چاپی و موارد مبهم آگاه ساختند. ضمن تشکر فراوان آنها، مترجمان مجدداً کتاب را مرور و اشکالات آن را برطرف کردند که حاصل کار ، متنی است بسیار روانتر و عادی از اشکالات چاپ اول. البته باز هم سپاسگزار خواهیم شد اگر دانشجویان و استادان گرامی پیشنهادهای خود را در جهت بهبود کتاب، برای ما ارسال دارند.

همانگونه که در مقدمه چاپ اول ذکر کردیم ، حسن عمده این کتاب تشریح مفاهیم مالی و کمک به دانشجویان در جهت درک عمیقتر مفاهیم مالی است. تجربه نشان داده که چون دانشجویان مطالب مالی را به صورت ریشه ای و عمیق فرا بگیرند به هنگام تصمیم گیری بهتر می توانند از روش های فنی مربوطه استفاده کنند. حسن دیگر این کتاب وجود مثال ها ، سؤالات و مسائل فراوانی است که در متن کتاب و در پایان فصل ها ارئه شده است و مرور آنها کمک فراوانی به درک مطالب می کند.شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند مدیریت مالی جلد اول ریموند پی نوو جهانخانی و پارسائیان را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید

فهرست مطالب کتاب مدیریت مالی جلد اول ریموند پی نوو جهانخانی و پارسائیان

مقدمه مترجمان

فصل اول : دامنه و روش مدیریت مالی

فصل دوم : حیطه عمل مدیریت مالی

فصل سوم : تجزیه و تحلیل صورتهای مالی

فصل چهارم : بودجه بندی و روشهای پیش بینی

فصل پنجم : نقطه سربه سر و تجزیه و تحلیل اهرم ها

فصل ششم : ریاضیات مالی

فصل هفتم : بودجه بندی سرمایه ای در وضعیت مطمئن : معیارها

فصل هشتم : بودجه بندی سرمایه ای در وضعیت مطمئن : تصمیم گیری

فصل نهم : بودجه بندی سرمایه ای در وضعیت های نامطمئن

ضمائم

منابع و مأخذ

واژه نامه

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *