دانلود پی دی اف کتاب ریاضی عمومی ایساک مارون ترجمه خلیل پاریاب + دانلود حل المسائل و خلاصه pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
43 مگابایت
تعداد صفحه:
352
تاریخ انتشار:
۲۲ اسفند ۱۴۰۱
به زودی...

دانلود پی دی اف کتاب ریاضی عمومی ایساک مارون ترجمه خلیل پاریاب + دانلود حل المسائل و خلاصه را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.کتاب حاضر که تحت عنوان ریاضیات عمومی تدوین شده است، ترجمه کتابی است که توسط ایساک مارون به زیور طبع آراسته شده است و در دو جلد تدوین یافته است که این که جلد اول آن در اختیار علاقمندان و دانشجویان قرار می گیرد. 

این کتاب در محضر استادان ریاضی و دانشجویان علوم فنی و مهندسی کتاب آشنایی است و یکی از منابع بسیار مهم در تدریس ریاضیات عمومی است و به نوعی تدوین یافته است که دانشجو را از نظر مطالب نظری و عملی ارضا می‌کند. به دانشجو درکی عمیق تر می دهد تفکر و دقت فکری را در او ایجاد می نماید.

این کتاب در واقع یک کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال است و ابزار دست مهندسین و فیزیکدانان می باشد؛ با توجه به شهود و حل مسائل متعدد مهارت های صحیح به کار بردن مفاهیم ریاضی را در مطالب عملی تقویت می‌کند و رابطه تنگاتنگ علوم ریاضی و علوم مهندسی را آشکار می سازد. باید این نکته بسیار مهم را به خاطر داشت که حساب دیفرانسیل و انتگرال ریشه های عمیقی در مسائل فیزیکی و مهندسی دارد که قسمت اعظم نیرو و زیبایی اش را از کاربردهای متنوع خود می گیرد.

روش کتاب در ارائه مطالب بسیار جالب است؛ بدین معنی که هر فصل با تعاریف و قضایای اساسی شروع می شود سپس چند مثال حل شده مطرح می گردد و آنگاه تعداد زیادی مسائل حل نشده که در هر کدام ویژگی‌های خاصی گنجانده شده آمده است و اغلب این مسائل همراه با راهنمایی می باشند.کتاب از نظر عملی و نظری کامل است و این امکان را به خواننده می دهد که در فرصت قلیلی او را برای حل مسائل مشکل و متنوع کاربردی آماده می سازد.شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند ریاضی عمومی ایساک مارون ترجمه خلیل پاریاب + دانلود حل المسائل و خلاصه را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید

فهرست مطالب کتاب ریاضی عمومی ایساک مارون ترجمه خلیل پاریاب + دانلود حل المسائل و خلاصه

  • فصل اول: مقدمه‌ای بر آنالیز ریاضی 
  • فصل دوم: مشتقگیری از توابع 
  • فصل سوم: کاربرد مشتق در بررسی توابع 
  • ضمیمه یک: اعداد مختلط
راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *