دانلود نمونه سوالات تستی حقوق بین الملل خصوصی ۱ با جواب تشریحی pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
25 مگابایت
تعداد صفحه:
125
تاریخ انتشار:
۵ فروردین ۱۴۰۲
۴۵,۰۰۰ تومان ۳۵,۰۰۰ تومان٪22 تخفیف

دانلود نمونه سوالات تستی حقوق بین الملل خصوصی ۱ با جواب تشریحی را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.توسعه و گسترش روز افزون روابط بین المللی توسعه حقوق بین‌الملل را به دنبال داشته است. روابط بین‌المللی شامل روابط میان دولت‌ها با یکدیگر، موضوع مطالعه حقوق بین الملل عمومی است. روابط بین دولت‌ها و افراد با یکدیگر در زندگی بین‌المللی و متفاوت بودن قوانین محل زندگی و تابعیت افراد، از موضوعات حقوق بین الملل خصوصی است. درمورد حقوق بین‌الملل خصوصی تاریخ مختلف ارائه شده که وارد حقوق بین المللی خصوصی، رشته ای از علم حقوق است که روابط افراد در زندگی بین المللی بحث می‌کند.

حقوق بین المللی خصوصی، رشته ای از علم حقوق است که روابط خصوصی افراد را در سطح زندگی بین المللی تنظیم می‌کند. رشته ای از حقوق که از روابط افراد تابع دول مختلف بحث می کند. حقوق بین‌المللی خصوصی، شعبه ای از حقوق است که قواعد و ضوابط و معیارهای حاکم بر روابط و حقوق افراد، در خارج از کشور منبوع شخص را مورد بحث قرار می‌دهد.

نی بوایه معتقد است که حقوق بین الملل خصوصی شعبه ای از حقوق موضوعه که روابط افراد را در زندگی خصوصی به موجب پدیده مرز تنظیم می نماید. پیرمایر نیز در تعریف حقوق بین‌الملل خصوصی می گوید: حقوق بین الملل خصوصی، حقوق خاصی است که بر اشخاص خصوصی که روابط بین المللی با یکدیگر دارند، قابل اجرا است.  شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند نمونه سوالات تستی حقوق بین الملل خصوصی ۱ با جواب تشریحی را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید

فهرست مطالب کتاب نمونه سوالات تستی حقوق بین الملل خصوصی ۱ با جواب تشریحی

  • فصل اول: کلیات
  • فصل دوم: تابعیت
  • فصل سوم: اقامتگاه
  • فصل چهارم: وضعیت حقوقی بیگانگان
راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *