دانلود حل المسائل طراحی اجزاء ماشین شیگلی ویرایش ۱۰ ترجمه فارسی pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
131 مگابایت
تعداد صفحه:
735
تاریخ انتشار:
۴ تیر ۱۴۰۲
۹۰,۰۰۰ تومان ۷۸,۰۰۰ تومان٪13 تخفیف

دانلود پی دی اف کتاب حل المسائل طراحی اجزاء ماشین شیگلی ویرایش ۱۰ ترجمه فارسی را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.درس طراحی اجزاء ماشین یکی از دروس مهم و اصلی رشته های مهندسی مکانیک به شمار می رود. کتاب طراحی اجزاء ماشین ،شیگلی به عنوان اصلی ترین کتاب در این حوزه در اکثر دانشگاه های کشور و دنیا تدریس میشود.

دلیل تدریس این کتاب در دانشگاه های ،ایران را میتوان تطابق سرفصل های این کتاب با سرفصل های نظام آموزش عالی کشور دانست در یک نگاه کلی به این کتاب باید اذعان کرد که مجموعه ای بی نقص و کامل و در هر ویرایش کاربردی تر شده است. معمولاً دانشجویانی که برای اولین بار این دروس را مطالعه می نمایند نیاز به یک کتاب راهنما جهت تجزیه و تحلیل مسائل کتاب دارند.

در کتاب تشریح مسایل پیشرو به تجزیه و تحلیل تمامی مسائل کتاب فوق به جز فصل ۱۸ که فعالیت پروژه ای بوده و فصل ۱۹ که مسائل آن بصورت نرم افزاری حل شده و با حل تحلیلی صحه گذاری میشود پرداخته شده است. از ویژگی های این کتاب میتوان به کامل بودن، حل تمامی مسائل، توضیحات کامل اشاره به مراجع منابع جداول و استفاده از روش حل نویسنده کتاب اصلی اشاره کرد. شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند حل المسائل طراحی اجزاء ماشین شیگلی ویرایش ۱۰ ترجمه فارسی را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید

فهرست مطالب کتاب حل المسائل طراحی اجزاء ماشین شیگلی ویرایش ۱۰ ترجمه فارسی

  • قسمت ۱: مقدمات
  • قسمت ۲: پیشگیری از شکست
  • قسمت ۳: طراحی اجزاء ماشین
  • قسمت ۴: ابزارهای تحلیل
راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *