دانلود پی دی اف کتاب معادلات دیفرانسیل حسین فرامرزی pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
57 مگابایت
تعداد صفحه:
410
تاریخ انتشار:
۱۸ اسفند ۱۴۰۱
35,000 تومان

دانلود پی دی اف کتاب معادلات دیفرانسیل حسین فرامرزی را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.۷۰۷ مسئله حل شده از دانشگاه های شریف ، تهران ، امیر کبیر ، علم و صنعت ، آزاد تهران و … و همچنین سوالات برگزیده کتاب های بوریس ، آرمانویچ ، دمیدوویچ ، آپوستل و … را برای شما آماده دانلود کرده ایم. در کتاب معادلات دیفرانسیل حسین فرامرزی هر فصل ، شامل سه بخش درسنامه ، سوالات و تمرینات می باشد. در بخش اول مطالب ، ساده و روان بیان شده ، همچنین از ذکر مطالب غیر ضروری خودداری شده است. ارایه مثال های متنوع در هر قسمت از درس ، سبب افزایش سرعت یادگیری و تفهیم مطالب می گردد.

بخش دوم هر فصل از کتاب شامل سوالات امتحان های دانشگاه های شریف ، امیرکبیر ، علم و صنعت ، تهران و دانشگاه های آزاد تهران جنوب ، تهران مرکزی ، تهران شمال ، علوم و تحقیقات ، قزوین ، کرج و… از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۷ می باشد. بعلاوه از آنجایی که اغلب سوالات امتحانی دانشگاه ها از کتب آدامز ، مارون ، دمیدووینچ ، و برادلی است ، گزیده ای از سوالات این کتب و البته کتب دیگر که حاوی مفاهیم مهمی می باشند نیز آورده شده تا دانشجو از رجوع به هرگونه منبع سوال دیگری بی نیاز گردد.

دانلود کتاب ۷۰۷ معادلات دیفرانسیل حسین فرامرزی

کتاب ، شامل بیش از ۷۶۰ مساله با پاسخ های کاملا تشریحی است که از حیث تنوع و تعدادی می توان آن را در بین سایر کتب معادلات دیفرانسیل بینظیر دانست. سعی شده از هرگونه تکرار پرهیز شود و سوالات تکراری به عنوان سوال مشابه در زیر آن سوال آورده و فقط جواب نهایی آن ذکر شده است. توصیه می شود در صورت داشتن زمان کافی و جهت کسب تسلط بیشتر به سراغ آنها بروید. نام منبع هر سال در مقابل آن ذکر شده که یکی از مزیت های این طرح آن است که دانشجویانی که در دانشگاه های مختلف مشغول به تحصیل هستند. می توانند سطح علمی خود را با سایر دانشگاه ها بسنجند. شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند معادلات دیفرانسیل حسین فرامرزی را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید.

فهرست مطالب کتاب معادلات دیفرانسیل حسین فرامرزی

  • فصل اول: مقدمات
  • فصل دوم: معادلات دیفرانسیل مرتبه اول
  • فصل سوم: معادلات دیفرانسیل مرتبه دوم و بالاتر
  • فصل چهارم: حل معادلات دیفرانسیل با روش سری ها
  • فصل پنجم: تبدیل لاپلاس
  • فصل ششم: دستگاه معادلات دیفرانسیل خطی
  • ضمیمه: جدول فرمول های ریاضی
راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *