دانلود کتاب مدار های میکروالکترونیک جلد ۱ ویراست ششم عادل شفیق سدره و کنت اسمیت ترجمه محمود دیانی pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
103 مگابایت
تعداد صفحه:
576
تاریخ انتشار:
۱۷ اسفند ۱۴۰۱
۳۵,۰۰۰ تومان ۲۶,۰۰۰ تومان٪26 تخفیف

دانلود پی دی اف کتاب مدار های میکروالکترونیک جلد ۱ ویراست ششم عادل شفیق سدره و کنت اسمیت ترجمه محمود دیانی را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.ویراست ششم مدارهای میکروالکترونیک به عنوان کتاب مرجع برای تدریس الکترونیک رشته مهندسی برق و کامپیوتر نوشته شده است. این کتاب برای مهندسی شاغلی که مایل هستند دانش خود را به صورت خودآموز روزآمد کنند نیز مفید است.

هدف کتاب مدارهای میکروالکترونیک سدرا اسمیت فارسی ، همانند پنج ویراست قبلی ، ایجاد توانایی تحلیل و طراحی مدارهای الکترونیکی ، آنالوگ و دیجیتال ، و هم گسسته و هم مجتمع ، است. هرچند کاربرد مدارهای مجتمع نیز توضیح داده شده است ، ولی تاکید بر طراحی مدار ترانزیستوری است. علت این امر اعتقاد ما بر این مطلب است که هرچند اکثر خوانندگان این کتاب قرار نیست کارشان را در زمینه طراحی آی سی دنبال کند ، ولی دانستن آنچه درون بسته آی سی رخ می دهد می تواند کاربرد های هوشمندانه و ابتکاری ای سی را به دنبال داشته باشد. همچنین با توجه به پیشرفت های صورت گرفته در فناوری VLSI و روش طراحی ، طراحی آی سی برای مهندسین بیشتری دستیاب شده است.

پیشنیاز

پیش نیاز خواندن مطالب این کتاب درس مدارهای الکتریکی است ، پیوست های کتاب مطالب مربوط به اداره‌ای خطی مرور شده است‌‌؛ مخصوصاً پارامترهای دودریچه ای در پیوست پ؛ چند قضیه مفید مداری در پیوست ت؛ مدارهای تک ثابت زمانی در پیوست ث؛ تحلیل حوزه s در پیوسته ج. دانستن فیزیک الکترونیک لازم نیست. تمام مطالبی که راجع به فیزیک قطعات نیم رسانا باید دانستی شود ، کتاب بیان شده است؛ پیوست الف توصیف ماه مختصری از روند ساخت آی سی را بردارد.

تاکید و طراحی

عقیده ما بر این است که بهترین راه برای یاد دادن طراحی مدار ، نشان دادن بده بستان های موجود در انتخاب آرایش های مختلف مداری و انتخاب مقادیر عناصر هر آرایش است ، در این ویراست بر طراحی تاکید بیشتری شده است و به این منظور مثال های طراحی ، مثال های شبیه سازی ، و مسائل طراحی در داخل درس و آخرفصل بیشتر شده است.همچنین مطالب زیادی در مورد مفید ترین ابزار طراحی ، یعنی اسپایس در پیوست ب گنجانده شده است‌.شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند مدار های میکروالکترونیک جلد ۱ ویراست ششم عادل شفیق سدره و کنت اسمیت ترجمه محمود دیانی را بصورت کامل از سایت فایل بگیر دانلود نمایید.

فهرست مطالب کتاب مدار های میکروالکترونیک جلد ۱ ویراست ششم عادل شفیق سدره و کنت اسمیت ترجمه محمود دیانی

بخش ١: قطعات و مدارهای پایه

بخش ۲: تقویت کننده های مدار مجتمع

بخش ۳: مدارهای مجتمع دیجیتال

بخش ۴: فیلتر و نوسان ساز

پیوست ها

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *