دانلود پی دی اف کتاب حسابداری میانه ۱ عبدالکریم مقدم و مهدی مشکی دانشگاه پیام نور pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
61 مگابایت
تعداد صفحه:
370
تاریخ انتشار:
۲۱ اسفند ۱۴۰۱
۴۵,۰۰۰ تومان ۲۵,۰۰۰ تومان٪44 تخفیف

دانلود پی دی اف کتاب حسابداری میانه ۱ عبدالکریم مقدم و مهدی مشکی دانشگاه پیام نور را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.امروز به دنبال وضع استانداردهای ملی حسابداری و نیز لزوم مطابقت هر چه بیشتر مباحث حسابداری و بالاخص حسابداری مالی با آن، ضرورت انجام بازنگری در منابع قبلی و تألیف کتب جدیدی که به نحو مناسب پاسخگوی نیاز های کلیه علاقمندان و بالاخص دانشجویان رشته حسابداری باشد، بیش از پیش احساس می شود.

لذا با توجه به اهمیت موضوع ، بر آن شدیم که درعین توجه به سر فصل های معصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی ، در چارچوب استانداردهای ملی حسابداری ، مباحث حسابداری میانه ١ را مطرح نماییم ، تا بدین ترتیب از یک سو بستر لازم جهت آشنایی دانش پژوهان و دانشجویان محترم با مباحث درس مزبور و بالاخص مباحث نظری آن مهیاء شده واز سوی دیگر زمینه ورود به عرضه‌ های عملی کار وتلاش برای آنان فراهم گردد. آشنایی با مفهموم و حسابداری واصول وقواعد حاکم بر آن.
اهداف رفتاری.
از شما انتظارمی‌رودپس از مطالعه این فصل بتوانید:۱. تعریف معتبری از حسابداری ارائه دهید۲. استفاده کنندگان از اطلاعات مالی را مشخص نمایید.۳. مفهموم ومنشأ پیدایش اصول وحسابداری را بیان نمایید.۴. مقروضات بنیادی حسابداری را نام برده وتوضیح دهید.۵. اصول متداول حسابداری را برشمرده وهرکدام را توضیح دهید. ۶. مشخص نمایید که اصول محدود کننده حسابداری کدام اصول بوده ومفهمو هر کدام چه می‌باشد. ۷.ویژگی های کیفی اطلاعات حسابداری را بیان کنید. ۸. مبنای نقدی را به عنوان یک مبنای پذیرفته نشده در حسابداری مالی توضیح داده وآن را با مبنای تعهدی مقایسه نمایید.شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند حسابداری میانه ۱ عبدالکریم مقدم و مهدی مشکی دانشگاه پیام نور را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید

فهرست مطالب کتاب حسابداری میانه ۱ عبدالکریم مقدم و مهدی مشکی دانشگاه پیام نور

  • فصل اول: بسط و تکامل مبانی نظری و علمی حسابداری و گزارشگری مالی 
  • فصل دوم: صورت سود و زیان گردش سود و زیان انباشته و صورت سود و زیان جامع 
  • فصل سوم: تراز نامه یا صورت وضعیت مالی 
  • فصل چهارم: صورت جریان ها وجوه نقد 
  • فصل پنجم: حسابداری وجوه نقد 
  • فصل ششم: حسابداری سرمایه گذاری های کوتاه مدت 
  • فصل هفتم: حسابداری مطالبات فصل هشتم حسابداری موجودی کالا 
  • فصل نهم: حسابداری دارایی ثابت مشهود و نامشهود
راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *