دانلود پی دی اف کتاب تحقیق در عملیات ۱ پیام نور دکتر عادل آذر pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
35 مگابایت
تعداد صفحه:
234
تاریخ انتشار:
۲۴ اسفند ۱۴۰۱
۴۵,۰۰۰ تومان ۳۵,۰۰۰ تومان٪22 تخفیف

دانلود پی دی اف کتاب تحقیق در عملیات ۱ پیام نور دکتر عادل آذر را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.کتاب تحقیق در عملیات ۱ برای رشته های مدیریت دولتی بازرگانی و حسابداری توسط دکتر عادل آذر در پنج فصل نوشته شده است. تحقیق در عملیات یکی از رشته های دانشگاهی است که بر اساس ترکیبی از رشته‌های مختلف چون (ریاضی آمار اقتصاد مهندسی و…) بنا شده است و از آنجا که علم مدیریت نیز یک علم بین رشته ای است از این جهت این دو رشته بی شباهت به یکدیگر نیستند.

یکی از وظایف مهم مدیریت تصمیم‌گیری است قانون تاکید عملیات با توجه به قابلیت فوق العاده ای که در فرمول کردن مسائل سازمانی و حل آنها دارند، مدیران را در ایفای این نقش یاری می دهند. با توجه به پیچیدگی محیط سازمانی و تاثیر پذیری از عوامل متعدد درون زا و برون زا مدیریت ابزاری توانمند نیاز دارد که وی را در اندازه گیری این عوامل و یا هدایت و کنترل آنها یاری رساند. به جرات می توان گفت که فنون تحقیق در عملیات یکی از کارآمدترین ابزار های مدیریت در این راستا هستند.

اگرچه تحقیق در عملیات دانشکده های ریاضی به عنوان یک رشته مستقل مطرح است ولی به دلیل کارساز بودن آن برای رشته های مدیریت و دیگر رشته‌ های مرتبط مثل حسابداری ، اقتصاد و مهندسی صنایع، این علم در چندین درس مستقل به دانشجویان ارائه می گردد. بر اساس مصوبات شورای عالی برنامه ریزی وزارت فرهنگ و آموزش عالی دانشجویان رشته مدیریت دولتی مدیریت بازرگانی و حسابداری باید ۶ واحد درسی را در قالب دروس تحقیق در عملیات ۱ و ۲ بگذرانند.کتاب حاضر بر اساس سرفصل مصوب درس تحقیق در عملیات ۱ برای رشته های مدیریت دولتی بازرگانی و صنعتی به حسابداری تنظیم شده است.شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند تحقیق در عملیات ۱ پیام نور دکتر عادل آذر را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید

فهرست مطالب کتاب تحقیق در عملیات ۱ پیام نور دکتر عادل آذر

  • فصل اول: کلیات تحقیق در عملیات (ویژگی ها و فرایند)
  • فصل دوم: برنامه ریزی خطی (مدلسازی)
  • فصل سوم: برنامه ریزی خطی روش هندسی
  • فصل چهارم: برنامه ریزی خطی (روش سیمپلکس)
  • فصل پنجم: برنامه ریزی خطی (تحلیل عناصر تابلوی سیمپلکس و مسئله ثانویه)
  • سخن آخر: مقدمه ای بر تحلیل حساسیت 
  • منابع و ماخذ
راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *