دانلود کتاب اصول سرپرستی سازمان سید رسول موسویان pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
41 مگابایت
تعداد صفحه:
229
تاریخ انتشار:
۶ فروردین ۱۴۰۲
۴۵,۰۰۰ تومان ۲۵,۰۰۰ تومان٪44 تخفیف

دانلود پی دی اف کتاب اصول سرپرستی سازمان سید رسول موسویان را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.ضرورت دانش و مدیریت و سرپرستی منحصر به زمان حاضر نبوده و نیست از زمان پیدایش مدیریت تا به امروز، مدیریت و سرپرستی دستخوش تغییرات چشمگیری شده است. با پیشرفت علم، تکنولوژی و فن آوری اطلاعات، وجود کارکنان لایق و آموزش دیده که از سطح توقعات بالا برخوردارند سرپرستان را در زندگی شغلی و سازمانی با چالشی روزافزون روبرو ساخته تا جایی که بیشتر وقت سرپرستان به رتق و فتق امور زیردستان و حل مشکلات آنها می گذرد و امروزه سرپرستی را سنگ بنای سازمان و نقطه پرگار مدیریت و بیشک حلقه ارتباطی بسیار مهم در زنجیره مدیریت و سازمان به شمار می آورند؛ که موجب بقاء و استحکام سازمان می گردند.

اداره امور سازمان و برخورد با کارکنان و زیردستان و هنر انجام کار توسط آنها، برای تحقق هدفهای سازمانی از وظایف خطیر سرپرستان به شمار می رود. در هر سازمان اداری، تولیدی، صنعتی، خدماتی، آموزشی و درمانی مسئولیت حفظ و صیانت، آموزش و بهسازی نیروی انسانی، هدایت و رهبری، نظارت و کنترل فعالیت کارکنان به عنوان مؤثرترین رکن اساسی سازمان یعنی انسان» به عهده مدیران سرپرستی است.

اصول سرپرستی سازمان

سرپرستان وظیفه دارند تمام نیروهای انسانی را با هر هدف و منظور در زیر چتری به نام سازمان برای رسیدن به اهداف مشترک سازمانی هدایت و سرپرستی نمایند. کتابی که پیش رو دارید در راستای تحقق هدفهای متعالی مدیران و سرپرستان در اداره امور سازمانها تدوین گردیده و خط و جهتی که در تنظیم و تدوین این اثر ترسیم شده است به گونه ای است که هم بتواند برای علاقمندان به دانش مدیریت بویژه مدیران و سرپرستان واحدهای صنعتی، تولیدی و خدماتی که خواهان تقویت هنر اداره کردن دیگران. هستند جنبه کاربردی داشته باشد و هم بعنوان منبع و مرجع درسی برای دانشجویان درس اصول سرپرستی و سرپرستی سازمان به کار آید.

کتاب حاضر به ویژه برای اساتید و دانشجویان مراکز آموزش فنی و حرفه ای، مؤسسات آموزش عالی و علمی کاربردی، دانشگاه آزاد اسلامی که براساس سر فصل ارائه شده شورای عالی برنامه ریزی دروس دانشگاهی وزارت علوم و تحقیقات و فن آوری تهیه و تدوین گردیده، منشأ اثر خواهد بود. شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند اصول سرپرستی سازمان سید رسول موسویان را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید

pdf کتاب اصول سرپرستی سازمان سید رسول موسویان

دانلود پی دی اف کتاب اصول سرپرستی سازمان سید رسول موسویان

 

 

فهرست مطالب کتاب اصول سرپرستی سازمان سید رسول موسویان

 • فصل اول: کلیات و مفهوم سرپرستی
 • فصل دوم: وظائف عمومی سرپرستان و مدیران
 • فصل سوم: مکاتب و تئوری های مدیریت و سرپرستی
 • فصل چهارم: نقش سرپرستان در روابط کار
 • فصل پنجم: اصول مطالعه و بهبود روش کار
 • فصل ششم: بهداشت و ایمنی کار
 • فصل هفتم: قوانین و مقررات کار و کارگری
 • فصل هشتم: اصول دفتر داری و گزارش دهی
 • فصل نهم: اصول انبار داری و اصول بررسی استهلاک ابزار
راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *