دانلود کتاب ریاضیات عمومی و کاربردهای آن جلد ۲ محمدحسین پورکاظمی pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
92 مگابایت
تعداد صفحه:
703
تاریخ انتشار:
۱۰ تیر ۱۴۰۲
۱۵۰,۰۰۰ تومان ۹۰,۰۰۰ تومان٪40 تخفیف

دانلود پی دی اف کتاب ریاضیات عمومی و کاربردهای آن جلد ۲ محمدحسین پورکاظمی را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.سپاس خدای بزرگ را که توفیق تألیف کتابی را به من عنایت کرد که مقبول نظر اساتید و دانشجویان دانشگاه های کشور قرار گیرد به طوری که هر دو جلد آن طی دوازده سال گذشته بارها تجدید چاپ شد. طی این سال ها اساتید محترم رهنمودهایی ارائه میکردند و من در پی فرصتی برای تجدید نظر در کتابها تکمیل، آنها و تأمین نظرات اساتید نکته سنج بودم.

خوشبختانه با پیشنهاد برادر ارجمند و فاضلم آقای همایی مدیر محترم نشر نی برای چاپ مجدد هر دو جلد و استفاده از تکنیک های جدید این فرصت به دست آمد و کتاب مورد تجدید نظر کلی قرار گرفت. تغییرات در برخی از فصول به طور کامل و در برخی دیگر فقط در موارد لازم انجام گرفته است. بحث انتگرال ها در فصل ششم تغییر اساسی یافته و برای هر بخش آن مسائلی ارائه شده است. نگارش بحث ماتریس ها و بردارها در فصل هفتم نیز به صورت استاندارد کتاب های خارجی درآمده و توابع چند متغیره در فصل هشتم گسترش داده شده است. در مجموع هم تمرین هایی به کتاب افزوده شده است.

 با تغییرات اعمال شده کتاب میتواند مورد استفاده دانشجویان رشته های فنی و مهندسی، اقتصاد ،حسابداری، مدیریت و جامعه شناسی قرار گیرد. کلیه سرفصل های مصوب این رشته ها در کتاب ارائه شده و تمرین های خاصی برای آنها در نظر گرفته شده است. شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند ریاضیات عمومی و کاربردهای آن جلد ۲ محمدحسین پورکاظمی را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید

فهرست مطالب کتاب ریاضیات عمومی و کاربردهای آن محمدحسین پورکاظمی جلد ۲

  • فصل ۷: ماتریس ها و بردارها
  • فصل ۸: حساب دیفرانسیل و انتگرال توابع چند متغییره
  • فصل ۹: سری ها
  • فصل ۱۰: معادلات دیفرانسیل
  • فصل ۱۱: معادلات تفاضلی
راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *