دانلود کتاب مهندسی ریسک برای مدیران پروژه مدل ها و ابزارها معید حق نویس و همایون ساجدی pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
47 مگابایت
تعداد صفحه:
287
تاریخ انتشار:
۱۸ اسفند ۱۴۰۱
۶۵,۰۰۰ تومان ۲۵,۰۰۰ تومان٪62 تخفیف

دانلود کتاب مهندسی ریسک برای مدیران پروژه مدل ها و ابزارها معید حق نویس و همایون ساجدی را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.امروز مدیریت پروژه به عنوان موسسات آموزشی و یک حرفه ای تخصصی در دنیا به رسمیت شناخته شده است. در این زمینه کتابهای بسیار نگاشته شده است و پژوهشگران متعددی در جهت تکامل و رشد این علم به تحقیق و پژوهش پرداخته و می پردازند. مدیریت پروژه دارای نه حوزه اصلی است که عبارتند از: مدیریت یکپارچگی پروژه ، مدیریت محدوده پروژه ، مدیریت زمان ، مدیریت هزینه ، مدیریت کیفیت ، مدیریت منابع انسانی ، مدیریت ارتباطات ، مدیریت ریسک و مدیریت تدارکات.

هرچند که مدیریت و تنها بخشی از فرآیند مدیریت پروژه محسوب میشود ، اما یکی از فرایندهای مهم آن است که این کتاب به مدیریت می پردازد و سعی در شناخت اصول اولیه و زیربنایی آن دارد. منابعی که در این کتاب مورد بررسی قرار گرفته از مقالاتی است که در مجلات معتبر جهان چاپ رسیده اند و مورد استناد پژوهشگران در سراسر دنیا قرار میگیرند.

کتابهای نامبرده در فهرست منابع نیز جز کتابهای معتبری می باشند که در دانشگاههای دنیا تدریس میشوند و در اصل با همین هدف توسط مؤلفین خود طراحی گشته اند. اگر خواننده گرامی نگاهی به تاریخ چاپ این کتاب داشته باشد در میابد که مطالب کتاب تا چه حد زیادی خود را در محافل دانشگاهی حفظ کرده اند.شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند مهندسی ریسک برای مدیران پروژه مدل ها و ابزارها معید حق نویس و همایون ساجدی را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید

فهرست مطالب کتاب مهندسی ریسک برای مدیران پروژه مدل ها و ابزارها معید حق نویس و همایون ساجدی

  • مقدمه
  • فصل اول: تعاریف و کلیات
  • فصل دوم: مدل های مدیریت ریسک
  • فصل سوم: ابزارهای مدیریت ریسک
  • فصل چهارم: بکارگیری و مقایسه فرآیندهای مدیریت ریسک
  • منابع
راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *