دانلود پی دی اف کتاب اجرای راه سازی و روسازی راه ها محمودرضا کی منش pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
30 مگابایت
تعداد صفحه:
203
تاریخ انتشار:
۱۶ اسفند ۱۴۰۱
۲۶,۰۰۰ تومان

دانلود پی دی اف کتاب اجرای راه سازی و رو سازی راه ها محمودرضا کی منش را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم. طی سال‌های اخیر استفاده از ضوابط معیارها و استانداردها در مراحل تهیه طرح اجرا بهره‌ برداری و نگهداری طرح ‌های عمرانی به لحاظ توجیه فنی و اقتصادی طرح ها ، کیفیت طراحی و اجرا در برآورد و مفید پروژه‌ها ، هزینه‌های نگهداری و تعمیر روسازی و اهمیت ویژه در فرآیندهای راهسازی و روسازی برخوردار می باشند. استفاده از نتایج تحقیقات و مطالعات انجام شده در دنیا و افزایش بهره وری و ارتقاء کیفیت در زمینه های یاد شده منجر شده افق‌ های جدیدی را به منزله ارائه راهکار ها و راهبرد های نوین در عرصه حمل و نقل گشوده است.

مجموعه حاضر شامل الگوها و دستورالعمل هایی جهت تهیه مشخصات فنی و توضیحات در عملیات راهسازی و روسازی راه بوده که به نام “اجرای راهسازی و روسازی” طراحی و تالیف گردیده است که در آن سعی شده بیشتر به موارد اجرایی و آیین نامه ای که یک مهندس بدان نیازمند است بپردازد و از ارائه مطالب ریاضی صرف خودداری شده است. البته به دانشجویان علاقمند توصیه می گردد از منابع ارائه شده استفاده کنند و به دانش خود بیافزایند.

تاریخچه حمل و نقل و راه سازی

تاریخچه حمل و نقل و راه سازی در سال ۱۲۸۴ شمسی اولین خودرو وارد ایران شد. از همین سال ها احداث راه ها به شکل امروزی آغاز شد در حال حاضر در ایران بیش از ۸۵ درصد حمل و نقل توسط جاده صورت می گیرد. همچنین یک ۱۸۰ هزار کیلومتر  انواع راه مختلف اعم از آزادراه، بزرگراه، راه اصلی، فرعی و روستایی در کشور وجود دارد که از آن میان حدود یک هزار کیلومتر آزادراه ، حدود ۵ هزار و ۲۰۰ کیلومتر بزرگراه است. در جهان بیشترین تراکم راه در کشور انگلستان بیشترین طول بزرگراه در آمریکا می باشد. هدف از مطالعه این کتاب آشنایی با راهسازی و روسازی راه ها می باشد که توسط آقای کی منش تالیف شده است. شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند اجرای راه سازی و رو سازی راه ها را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید. 

فهرست مطالب کتاب اجرای راه سازی و روسازی راه ها محمودرضا کی منش

فصل اول: مقدمات طراحی و شناخت راهسازی

فصل دوم: مشخصات هندسی راه

فصل سوم: روسازی راه 

فصل چهارم: انواع تثبیت کننده ها و روش های اجرای آن

فصل پنجم: انواع قیر

فصل ششم: آسفالت

فصل هفتم: تأثیر عوامل جوی

فصل هشتم: آشنایی با انواع آبنیه فنی

فصل نهم: انواع خرابی روسازی آسفالتی 

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *