دانلود پی دی اف کتاب راهنما و حل المسائل شیمی عمومی ۱ چارلز مورتیمر ویرایش ششم ترجمه فارسی pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
47 مگابایت
تعداد صفحه:
240
تاریخ انتشار:
۱۶ فروردین ۱۴۰۲
۴۵,۰۰۰ تومان ۳۵,۰۰۰ تومان٪22 تخفیف

دانلود پی دی اف کتاب راهنما و حل المسائل شیمی عمومی ۱ چارلز مورتیمر ویرایش ششم ترجمه فارسی را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.این کتاب توسط دکتر کرامت الله بهزادی به زبان فارسی ترجمه شده است. کی از هدفهای شورای عالی انقلاب فرهنگی تألیف و ترجمه کتاب های علمی برای جایگزین کردن جزوههای آشفته دانشگاهی است.

در همین راستا کتاب شیمی عمومی تألیف چارلز مورتیمر که در بسیاری از دانشگاه های معتبر جهان تدریس می شود به وسیله کمیته تخصصی شیمی شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان کتاب درس شیمی عمومی معرفی شد. از این رو تنی چند از استادان این رشته نسبت به ترجمه آن همت گماشتند.

طی دو دهه گذشته کتاب یاد شده بارها بازنگری شد و در حال حاضر ویراست ششم آن مورد استفاده دانشجویان و دانش پژوهان سراسر جهان قرار گرفته است. استفاده از این کتاب در بیشتر دانشگاههای کشور مترجم را بر آن داشت تا تجارب سالیان دراز تدریس خود را در جهت تفهیم بهتر درس شیمی عمومی کتاب راهنمای شیمی عمومی را براساس متن شیمی عمومی چارلز مورتیمر ویراست ششم تهیه و در اختیار دانشجویان و علاقه مندان قرار دهم.

جلد اول راهنمای شیمی عمومی مورتیمر شامل پانزده فصل اول کتاب انگلیسی ترجمه های فارسی این کتاب است. تمام مسائل آخر فصل کتاب شامل مسائل طبقه بندی نشده به طور کامل و با استفاده از روش ضریب تبدیل حل شده است. وظیفه خود میدانم از مدیر محترم انتشارات مهزیار اهواز و مدیر محترم نشر علوم دانشگاهی که مشوق اصلی انجام این کار بودهاند و همچنین واحد تولید نشر علوم دانشگاهی که مسئولیت تمامی مراحل تولید آن را به عهده داشته اند صمیمانه قدردانی کنم ضمناً از کلیه دانشجویان و همکاران محترم تقاضا میشود اینجانب را از نظرات و پیشنهادات اصلاحی خود از طریق ناشر محترم بی بهره نگذارند تا انشاء الله . در چاپهای بعدی مورد استفاده قرار گیرد. شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند راهنما و حل المسائل شیمی عمومی ۱ چارلز مورتیمر ویرایش ششم ترجمه فارسی را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید

فهرست مطالب کتاب راهنما و حل المسائل شیمی عمومی ۱ چارلز مورتیمر ویرایش ششم ترجمه فارسی

۱. مقدمه
۲. مقدمه ای بر نظریه اتمی
۳. استوکیومتری (۱)
۴. استوکیومتری (۲)
۵. ترموشیمی
۶. ساختمان اتم
V.خواص اتمها و پیوند یونی
۸. پیوند کووالانسی
۹. شکل هندسی مولکول اوربیتالهای مولکولی 
۱۰. گازها
۱۱. مایعات و جامدات
۱۲. محلولها
۱۳. واکنشها در محلولهای آبی
۱۴. سینتیک شیمیایی
۱۵. تعادل شیمیایی
پیوستها

 

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *