دانلود پی دی اف کتاب حل المسائل طراحی سازه های فولادی شاپور طاحونی pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
49 مگابایت
تعداد صفحه:
352
تاریخ انتشار:
۲۵ فروردین ۱۴۰۲
60,000 تومان 35,000 تومان٪42 تخفیف

دانلود پی دی اف کتاب حل المسائل طراحی سازه های فولادی شاپور طاحونی را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.امروزه با توجه به نیاز مبرم به طرح ساختمانها و سازههای مستحکم ایمن و اقتصادی یکی از اولین انتظاراتی که از فارغ التحصیلان رشته مهندسی عمران پس از طی دوره کارشناسی وجود دارد تسلط کافی در زمینه طراحی سازه است.

از آنجاییکه سازه های فلزی هم از جهت کوتاه بودن مدت زمان اجرا و چه بسا به لحاظ شناخت بهتر بر روی رفتار سازهای، خصوصا در مقابل زلزله، همچنین در دسترس بودن مصالح با کیفیت بهتر در قیاس با سازه های با اسکلت بتنی بیشتر مورد توجه هستند. از طرفی علی رغم توسعه روز افزون نرم افزارهایی که در این زمینه وجود دارند، بدون شک تسلط جامع و کامل بر طرح دستی همچنان یک نیاز اساسی است. هر چند پیش نیاز کاربری نرم افزارهای موجود دانش کافی در این زمینه است. آنچه که ذکر شد اهمیت و لزوم تمرین و ممارست در جهت فراگیری طراحی سازه های فولادی را بیش از پیش روشن می سازد.

کتابی که در دست دارید با هدف نیل به این مهم تهیه شده است و امیدوارم بتواند در این راه هرچه بیشتر خواننده را کمک کند. با توجه به اینکه متن کتاب مرجع طراحی سازه های فولادی نوشته استاد ارجمندم جناب آقای مهندس طاحونی ( بسیار روان و گویا است از آوردن خلاصه مطالب هر فصل قبل از حل مسایل اجتناب نموده و فرض بر این است که کاربر این کتاب قبلا مطالعه و زمینه آشنایی کافی برای حل مساله را دارد.شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند حل المسائل طراحی سازه های فولادی شاپور طاحونی را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید

فهرست مطالب کتاب حل المسائل طراحی سازه های فولادی شاپور طاحونی

   • فصل دوم : مشخصات هندسی مقطع
    فصل سوم : اعضای کششی
    فصل چهارم: پیچ و پرچ
    فصل پنجم : جوش
    فصل هفتم: ستونها و سایر اعضای تحت فشار محوری 
    فصل هشتم : تیرها با اتکای جانبی
    فصل نهم : تیرهای سراسری
    فصل دهم: پیچش
    فصل یازدهم: تیرها بدون اتکای جانبی
    فصل دوازدهم: تیر – ستون ها 
    فصل سیزدهم: تیر ورق ها
    فصل چهاردهم : اتصالات
راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *