دانلود پی دی اف کتاب ریاضیات مقدماتی محمدعلی کرایه چیان pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
38 مگابایت
تعداد صفحه:
231
تاریخ انتشار:
۲۲ اسفند ۱۴۰۱
به زودی...

دانلود پی دی اف کتاب ریاضیات مقدماتی محمدعلی کرایه چیان را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.در مورد این کتاب نکات زیر شایان توجه است:١- استادان محترم می توانند متناسب با هر رشته، به تدریس بخشش ها، بیان مثال ها و حل تمرین هایی از کتاب بپردازند و دانشجویان عزیز باید توجه داشته باشند ، مطالب و تمرین هایی مربوط به درس آنها می باشد که، توسط استاد مربوط تدریس و تعیین می شود.

٢- با توجه به این که درک عمیق مطالب ریاضی و تسلط بر آن، با حل مسئله و تمرین زیاد امکان پزیر می باشد، برای هر بخش تمرین های فراوانی انتخاب شده است ، اما باید دانست ، امکان طرح و حل آنها در کلاس وجود دارد. برای کمک به دانشجویان ، پاسخ کوتاه تمرین ها در پایان کتاب آمده است.

٣- در تنظیم تمرین ها سعی شده هماهنگی فراوانی بین مطالب متن و تمرین ها وجود داشته باشد ضمن اینکه مشابه اکثر تمرین ها در قالب مثال در متن حل شده است ، واین باعث بی نیازی دانشجویان از کتاب راهنما ی حل مسئله ها، شده است.

۴- تمرین ها به گونه ای چیده شده ، که راه حل تقریبا نیمی از تمرین ها مشابه نیم دیگر است و این باعث صرفه جویی در طرح و حل تمرین ها در کلاس ، و ایجاد فرصتی مناسب برای تمرین و تکرار بیشتر توسط دانشجو خواهد بود.

کتاب ریاضیات مقدماتی کرایه چیان

در مجموع ، هدف نویسنده این بوده که درسنامه ای مناسب برای ریاضیات مقدماتی ارائه کند. قضاوت و داوری در این مورد، به عهده همکاران بزرگوار می باشد که آن را با دقت مورد مطالعه و بررسی قرار داده و با انتقادات و دیدگاه های اصلاحی خود ، اینجانب و سایر مؤلفان کتب درسی را در بهبود آموزش ریاضیات ، یاری خواهند داد.

لازم به توضیح است که همزمان با چاپ دوم، ویرایش دوم کتاب نیز انجام شد. استقبال همکاران و ودانشجویان سراسر کشور از این اثر ، دریافت پیشنهادات و نکات ارزنده همکاران و یکسان سازی مطالب این کتاب با مطالب کتاب های ریاضیات عمومی یک و ریاضیات عمومی دو ، مؤلف را بر آن داشت که با بازنگری مجدد در متن و تمرین ها ، در چاپ هفتم ویرایش سوم ، در چاپ چهاردهم ویرایش چهارم و چاپ بیس و دوم ویرایش پنجم کتاب ارائه کند.شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند ریاضیات مقدماتی محمدعلی کرایه چیان را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید

فهرست مطالب کتاب ریاضیات مقدماتی محمدعلی کرایه چیان

  • فصل اول: مفاهیم پایه ریاضی 
  • فصل دوم: عبارات جبری 
  • فصل سوم: معادله و نامعادله 
  • فصل چهارم: لگاریتم 
  • فصل پنجم: مثلثات 
  • فصل ششم: هندسی تحلیلی 
  • فصل هفتم: تابع 
  • فصل هشتم: پاسخ کوتاه تمرین ها
راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *