دانلود کتاب رژیم غذایی گروه خون دکتر آدامو و کاترین ویتنی ترجمه فارسی pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
42 مگابایت
تعداد صفحه:
296
تاریخ انتشار:
۵ تیر ۱۴۰۲
۶۰,۰۰۰ تومان ۳۵,۰۰۰ تومان٪42 تخفیف

دانلود پی دی اف کتاب رژیم غذایی گروه خون دکتر آدامو و کاترین ویتنی ترجمه فارسی را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.هدف از تدوین این کتاب نفی نظریه ها و پیشنهادهای پزشکان و یا جایگزینی راهکاری به جای آن نظریه ها نیست. بلکه تنها دلیل تألیف و تدوین این کتاب ارائه اطلاعاتی به خواننده در جهت نیل به سلامتی کامل و ایجاد هماهنگی بین روشهای پزشکی و علم درمان طبیعی است.

مایه خوشحالی است که با وجود کثرت و تعدد انواع کتاب در مورد سلامت رژیم غذایی گروه خون بیش از بیست بار تجدید چاپ شده و نشانگر علاقه مردم و در عین حال کنجکاوی آنان درباره روشهای جدید حفظ تندرستی است. با وجود این همان طور که در ابتدای کتاب هم ذکر شده هدف از تدوین آن نفی نظر هیچ پزشک یا متخصص تغذیه ای نیست و فقط با ارایه اطلاعاتی جدید، نوعی هماهنگی مابین روش های پزشکی و درمان طبیعی ایجاد می کند. اصولاً اینگونه کتاب ها به منظور ارتقای آگاهی عمومی و خودیاری هستند تا اشخاص با در نظر گرفتن وضعیت جسمانی خود، بهترین و مناسبترین راه را برگزینند.

بنابراین به کارگیری روشهای غذایی پیشنهاد شده در این کتاب نیازی به راهنمایی کسی ندارد مگر آن که شخص دچار نوعی بیماری یا حساسیت خاص باشد که حتماً باید با پزشک متخصص مشورت کند. شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند رژیم غذایی گروه خون دکتر آدامو و کاترین ویتنی ترجمه فارسی را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید

فهرست مطالب کتاب رژیم غذایی گروه خون دکتر آدامو و کاترین ویتنی ترجمه فارسی

   • فصل ۱: هویت گروه خون شما
   • فصل ۲: برنامه گروه خون شما
   • فصل ۳: تدبیرهای پزشکی
راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *