دانلود کتاب جرم شناسی علی نجفی توانا pdf کامل

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
48 مگابایت
تعداد صفحه:
273
تاریخ انتشار:
۱۰ تیر ۱۴۰۲
۴۵,۰۰۰ تومان ۳۸,۰۰۰ تومان٪16 تخفیف

دانلود پی دی اف کتاب جرم شناسی علی نجفی توانا را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.جرم شناسی برعکس آنچه تصور میشود علم جدیدی نیست و در گذشته های دور و در قوانین قدیم نیز زمینه هایی از مفاهیم آن به چشم میخورد… از آن جمله میتوان به نحوه برخورد حقوق قدیم یونان رم ایران باستان و اسلام با پدیده بزهکاری اشاره کرد. اهمیت موضوع بخصوص با توجه به شرایط قانون گذاری آن زمان بسیار قابل توجه است.

علم جرم شناسی به صورت جدید و فعلی خود مجموعه ای از علوم مختلف شامل روان شناسی زیست شناسی روان پزشکی و جامعه شناسی است که از قرن نوزدهم تحت تأثیر حرکت های علمی بشردوستانه و عمدتاً به دلیل وجود سیستم های حقوق کیفری نامناسب و نارسا که توانایی پاسخگویی به نیازهای عینی جوامع وقت را نداشتند.

در کشورهای غرب به وجود آمد و به علت دست آوردهای مفید و ذیقیمت علمی خود و اثرات بسیار مثبتی که در روند تحول حقوق جزا و سیاست کیفری جوامع مذکور و بعداً در سراسر دنیا بر جای گذاشت به شدت مورد توجه واقع شد و با شروع قرن بیستم و گسترش علوم، بالاخص در سالهای اخیر توسعه و اهمیت فراوانی پیدا کرد و هم اکنون در بیشتر ممالک جهان از جمله دروس اساسی دانشکده حقوق محسوب شده و تدریس میشود.شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند جرم شناسی علی نجفی توانا را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید

کتاب جرم شناسی نجفی توانا pdf

 

فهرست مطالب کتاب روانشناسی پرورشی نوین ویرایش هفتم دکتر علی اکبر سیف نشر دوران

  • قسمت ۱: کلیات جرم شناسی
  • قسمت ۲: بررسی پدیده بزهکاری 
راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *