دانلود پی دی اف کتاب ریاضیات عمومی و کاربردهای آن جلد ۱ محمدحسین پورکاظمی pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
68 مگابایت
تعداد صفحه:
542
تاریخ انتشار:
۱۴ فروردین ۱۴۰۲
۶۰,۰۰۰ تومان ۳۸,۰۰۰ تومان٪37 تخفیف

دانلود پی دی اف کتاب ریاضیات عمومی و کاربردهای آن جلد ۱ محمدحسین پورکاظمی را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.ریاضیات امروزه در این مسیر در حرکت بوده و به سوی خلوص منطقی و تجرید پیش میرود و همه جهانیان در این و پیشرفت اکنون سهیم اند امید است که ملتهای اسلامی در این روند سهم به سزایی داشته باشند.

کتاب حاضر برای تدریس حساب دیفرانسیل و انتگرال یا ریاضیات عمومی نگارش یافته است. این مبحث به عنوان ابزاری قوی در بسیاری از شاخههای علوم به کار میرود. با به کارگیری این ابزار به راحتی میتوان بسیاری از مطالب کاربردی را به صورت تحلیلی بیان نمود امروزه فراگیری کامل و دقیق ریاضیات عمومی اساس آموزش سایر قسمتهای ریاضی و دروسی که بیان آنها متکی بر ریاضیات است میباشد.
طرح اولیه این کتاب در سال ۱۳۶۱ که عهده دار درس ریاضیات برای رشته فیزیک بودم ریخته شد و به صورت پلی کپی طی ترم تنظیم و به دانشجویان ارائه گردید به تدریج این جزوات تکمیل و طی هفت سال به عنوان جزوه درسی توسط همکاران و خودم در دانشکده اقتصاد و دانشگاه تربیت مدرس تدریس شده است.

همکاران عزیزم مشوق من برای تدوین کامل کتاب و چاپ آن شدند. به خواست خدا این مهم به انجام رسیده است این کتاب مشتمل بر دوازده فصل به شرح زیر است: مجموعه ها اعداد مختلط توابع مشتق توابع کاربردهای مشتق انتگرال، سری ها، توابع چند متغیره، جبر خطی و ماتریسها معادلات دیفرانسیل و معادلات تفاضلی این کتاب طوری تدوین یافته که میتوان از آن به عنوان خودآموزی کامل جهت فراگیری و همچنین تدریس ریاضیات عمومی یا حساب دیفرانسیل و انتگرال جهت بسیاری از رشته ها استفاده نمود. کاربردهای این کتاب در زمینه های علوم به خصوص در اقتصاد و بازرگانی است.

در هر فصل پس از بیان کامل مطالب کاربردهای مباحث مطروحه در اقتصاد و بازرگانی مطرح شده است. در هر فصل مسائل متنوعی ارائه و پاسخ تمرینات ردیف ،فرد آورده شده است از این کتاب میتوان در رشته های مختلف به خصوص ،علوم اقتصاد بازرگانی حسابداری و مدیریت به خوبی استفاده نمود.شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند ریاضیات عمومی و کاربردهای آن جلد ۱ محمدحسین پورکاظمی را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید

فهرست مطالب کتاب ریاضیات عمومی و کاربردهای آن جلد ۱ محمدحسین پورکاظمی

  • فصل اول : مجموعه ها
  • فصل دوم:اعداد مختلط
  • فصل سوم: توابع
  • فصل چهارم: مشتق
  • فصل پنجم: کاربردهای مشتق
  • فصل ششم: انتگرال
راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *