دانلود پی دی اف کتاب حقوق کار حسن خسروی و فرشید هکی pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
34 مگابایت
تعداد صفحه:
167
تاریخ انتشار:
۲۶ اسفند ۱۴۰۱
45,000 تومان 26,000 تومان٪42 تخفیف

دانلود پی دی اف کتاب حقوق کار حسن خسروی و فرشید هکی را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.کتاب حقوق کار به منظور آشنایی دانشجویان با مسائل، کلیات و موضوعات مورد مطالعه در حقوق کار، ماهیت حقوق کار، جایگاه حقوق کار در علم حقوق، روابط کار، قرارداد کار، حقوق و تکالیف کارگر و کارفرما، سازمان ها و تشکل های کارگری و کارفرمایی و نظام حقوقی، حل و فصل اختلافات ناشی از روابط کار در هفت فصل طراحی شده است. از دانشجویان محترم انتظار می رود پس از طی مراحل زیر مطالب و موضوعات مندرج در فصول هفت گانه را درک و تحلیل نمایند.

هر فصل در این کتاب دربردارنده اهداف کلی و یادگیری است که مطالعه آن ها نقش مهمی در فهم مطلب و سازماندهی فکری دارد. در انتهای هر فصل به خلاصه مطالب اشاره شده است که مطالعه آن می تواند کمک شایانی در یادگیری مطالب کلیدی موضوعات مختلف داشته باشد. پس از پایان هر فصل پرسش هایی تحت عنوان خودآزمایی آماده شده است که هم می تواند آزمون خوبی برای فراگیری مطالب باشد و هم موجب آشنایی دانشجویان با سبک و سیاق آزمون نیم سال خواهد شد و پاسخ آزمون ها در انتهای کتاب اشاره شده است.

جهت یادگیری بهتر، ابتدا کل مطالب فصل به صورت گذرا خوانده شود، سپس مطالب هر بند در ارتباط با مطالب بندهای بعدی مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد. در فصل اول، به تعریف و جایگاه حقوق کار در علم حقوق، مبانی و منابع حقوق کار و قلمرو و مشمولین قانون کار پرداخته شده است. پس از شناخت از مفهوم و ابعاد و ویژگی های حقوق کار، در فصل دوم مباحث تحولات تارخی حقوق کار قبل و بعد از انقلاب صنعتی بررسی می شود و متاثر از تحولات اقتصادی، اجتماعی و ارزشس در جامعه بشری، نظام روابط کار نیز متحول شده و چنین تحولاتی از منظر رویکرد های مختلف در این فصل مورد ارزیابی و تحلیل قرار گرفته می شود. شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند حقوق کار حسن خسروی و فرشید هکی را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید

دانلود کتاب حقوق کار حسن خسروی

کتاب حقوق کار pdf

کتاب حقوق کار حسن خسروی pdf

 

فهرست مطالب کتاب حقوق کار حسن خسروی و فرشید هکی

  • فصل اول: کلیات و مفاهیم
  • فصل دوم: تحولات رویکرد های روابط کار
  • فصل سوم: شرای کار و حقوق و تکالیف کارگر و کارفرما
  • فصل چهارم: قرارداد کار
  • فصل پنجم: سازمان ها و تشکل های کارگری و کارفرمایی
  • فصل ششم: نظارت در روابط کار
  • فصل هفتم: دادرسی کار
راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *