دانلود کتاب اقتصاد کلان گریگوری منکیو ترجمه فارسی دکتر حمیدرضا ارباب pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
108 مگابایت
تعداد صفحه:
708
تاریخ انتشار:
۶ تیر ۱۴۰۲
۹۰,۰۰۰ تومان ۶۵,۰۰۰ تومان٪28 تخفیف

دانلود پی دی اف کتاب اقتصاد کلان گریگوری منکیو ترجمه فارسی دکتر حمیدرضا ارباب را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.کتاب اقتصاد کلان پرفسور گریگوری منکیو برای اولین بار در سال ۱۹۹۲ چاپ و منتشر شد. از آن سال تاکنون کتاب بارها تجدید چاپ و ویرایش شده است. کتاب حاضر ترجمه ویراست ششم سال ۲۰۰۷ است. کتاب در ۵ بخش و ۱۹ فصل تنظیم شده است بخش اول مقدمۀ کتاب و شامل دو فصل «علم اقتصاد کلان و داده های اقتصاد کلان است بخش دوم با عنوان نظریه کلاسیک ها اقتصاد در بلند مدت شامل ۴ فصل است بخش سوم با عنوان رشد اقتصادی اقتصاد در دوره بسیار بلند مدت شامل ۲ فصل است.

 در بخش چهارم کتاب با عنوان نظریه ادوار تجاری اقتصاد در کوتاه مدت فصل های ۹ تا ۱۱ ارائه شده است در بخش پنجم کتاب سیاست های اقتصاد کلان در دو فصل ۱۴ و ۱۵ بررسی شده است و سرانجام بخش ششم و پایانی کتاب با عنوان ریشه های خرد اقتصاد کلان شامل فصل های ۱۶ تا ۱۹ است در این فصل ها، مصرف سرمایه گذاری، عرضه پول و تقاضای پول و مباحث پیشرفته در مورد نظریه ادوار تجاری بررسی شده است. 

کتاب با یک کلام پایانی با عنوان آنچه می دانیم و آنچه نمی دانیم خاتمه یافته است. مراجعه به فهرست کوتاه مطالب کتاب خالی از فایده نیست. کتاب اقتصاد کلان منکیو به دلیل استقبال فراوان اساتید و دانشجویان رشته اقتصاد نه تنها در کشورهای انگلیسی زبان مکرراً چاپ و منتشر شده است بلکه طبق گفته مؤلف محترم به ۱۵ زبان دنیا از جمله آلمانی ایتالیایی، فرانسوی، چینی کره ای، ارمنی، ژاپنی، پرتغالی، اسپانیایی مجارستانی، روسی یونانی و… ترجمه شده است. شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند اقتصاد کلان گریگوری منکیو ترجمه فارسی دکتر حمیدرضا ارباب را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید

فهرست مطالب کتاب اقتصاد کلان گریگوری منکیو ترجمه فارسی دکتر حمیدرضا ارباب

  • بخش ۱: مقدمه
  • بخش ۲: نظریه کلاسیک ها: اقتصاد در بلند مدت
  • بخش ۳: رشد اقتصادی: اقتصاد در دوره بسیار بلند مدت
  • بخش ۴: نظریه ادوار تجاری اقتصاد در کوتاه مدت
  • بخش ۵: سیاست های اقتصاد کلان
  • بخش ۶: ریشه های خرد اقتصاد کلان
راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *