دانلود پی دی اف کتاب حل المسائل مدارهای میکروالکترونیک سدرا اسمیت ترجمه فارسی ویرایش چهارم pdf

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
40 مگابایت
تعداد صفحه:
288
تاریخ انتشار:
۱۹ اسفند ۱۴۰۱
60,000 تومان 45,000 تومان٪25 تخفیف

دانلود پی دی اف کتاب حل المسائل مدارهای میکروالکترونیک سدرا اسمیت ترجمه فارسی ویرایش چهارم را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.کتاب مدارهای میکروالکترونیک نوشته سدرا و اسمیت در طول دو دهه اخیر به عنوان مرجع اصلی دروس الکترونیک پایه در بسیاری از دانشگاه‌های جهان تدریس می‌ شود. دبیر اجرایی چهارمین کتاب که اخیراً به زیور چاپ آراسته شده است بالغ بر ۱۲۵۰ مسئله نوشته شده است که در مقایسه با ویرایش قبلی یک سوم از مسائل آنها جدید می باشند.

کتابی که هم اکنون در اختیار شماست با نام « تشریح کامل مسائل مدارهای میکروالکترونیک» تقدیم دانشجویان عزیز می شود که شامل حل کلیه مسائل ویرایش چهارم مربوط به درس میکروالکترونیک ۱ است و توسط مهندس امیرعباس خامنیان و مهندس حسین اعلم شاهی به زبان فارسی ترجمه شده است. با توجه به این نکته که در ویرایش چهارم این کتاب مسائل ویرایش های قبلی حفظ شده است لذا برای دانشجویانی که ویرایش های قبلی این کتاب را در اختیار دارند قابل استفاده می باشد.

این مجموعه به عنوان کامل ترین و جامع ترین منبع در تشریح مسائل دروس الکترونیک می‌تواند برای داوطلبان آزمون های مختلف از جمله کارشناسی ارشد و… نیز مورد استفاده قرار گیرد. در آخر کتاب نیز نمونه سوالات درس الکترونیک ۱ دانشگاه های معتبر سراسر کشور افزوده شده است.شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند حل المسائل مدارهای میکروالکترونیک سدرا اسمیت ترجمه فارسی ویرایش چهارم را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید

فهرست مطالب کتاب حل المسائل مدارهای میکروالکترونیک سدرا اسمیت ترجمه فارسی ویرایش چهارم

  • فصل اول: معرفی الکترونیک
  • فصل سوم: دیود
  • فصل چهارم: ترانزیستورهای دوقطبی پیوندی
  • فصل پنجم: ترانزیستورهای اثر میدانی (fet)
  • ضمیمه: نمونه سوالات نهایی درس الکترونیک ۱ دانشگاه های معتبر سراسر کشور
راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *