دانلود پی دی اف کتاب بانک تست و نمونه سوالات آناتومی عمومی علوم آزمایشگاهی pdf AQS

فرمت فایل:
pdf
حجم فایل:
150 مگابایت
تعداد صفحه:
890
تاریخ انتشار:
۲۴ اسفند ۱۴۰۱
۱۲۰,۰۰۰ تومان ۹۵,۰۰۰ تومان٪21 تخفیف

دانلود پی دی اف کتاب بانک تست و نمونه سوالات آناتومی عمومی علوم آزمایشگاهی AQS را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.علم آناتومی پایه و اساس علم پزشکی بوده و اصولاً با تمام شاخه های علم پزشکی که برای تشخیص اولیه بیماری ها ، بررسی علایم بالینی مورد نیاز است ، ارتباط مستقیم دارد. کتاب پیش رو به سوالات کنکور آناتومی سالهای گذشته همراه با پاسخ نامه جامع و کاملاً تحلیلی پرداخته است. 

تقریباً تمام سوالات آناتومی ۳۰ سال گذشته کتاب تا به حال در آزمونهای وزارت بهداشت ، علوم پایه ، علوم پایه پزشکی و علوم پایه دندانپزشکی در رشته های آناتومی ، پزشکی ، مامایی ، پرستاری ، مهندسی بافت و… برگزار شده ، در این کتاب جمع آوری گردیده است.

اما در سال های اخیر فقدان منبعی که بتوانند با طبقه بندی ویژه‌ای سوالات کنکور را طوری دسته بندی کند تا دانشجو بتواند در پایان هر مبحث به طور اختصاصی سوالات آزمون مربوط به همان مبحث را بررسی کند به شدت احساس می‌شود. لذا بر آن شدیم که این سوالات را طوری تفکیک و دسته بندی کنیم تا افرادی که به سوالات کنکوری مراجعه می کنند بتوانند در یک ساختار مشخصی نمونه سوالات سالهای گذشته را مطالعه کنند. 

از اینرو پا را فراتر نهادیم و علاوه بر اینکه سوالات آناتومی را به پنج بخش کلی (اندام فوقانی ، اندام تحتانی ، سر و گردن ، نور و آناتومی و تنه) طبقه بندی کردیم ، هر کدام از این بخش های کلی را نیز به دفعات به بخش‌های جزئی‌تر تقسیم نمودیم تا سوالات هر بحث به طور جداگانه قابل دسترسی باشد.شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند بانک تست و نمونه سوالات آناتومی عمومی علوم آزمایشگاهی AQS را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید

فهرست مطالب کتاب بانک تست و نمونه سوالات آناتومی عمومی علوم آزمایشگاهی AQS

  • فصل اول: قفسه سینه
  • فصل دوم: شکم
  • فصل سوم: لگن
  • فصل چهارم: بیش‌آزمایی
  • فهرست منابع
راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *