دانلود گزارش کارآموزی پروژه آب و فاضلاب word

فرمت فایل:
word
حجم فایل:
3 مگابایت
تعداد صفحه:
41
تاریخ انتشار:
۱۳ تیر ۱۴۰۲
۴۵,۰۰۰ تومان ۳۵,۰۰۰ تومان٪22 تخفیف

دانلود گزارش کارآموزی پروژه آب و فاضلاب را برای شما دانشجویان محترم آماده دانلود کرده ایم.افزایش روز افزون جمعیت شهرها و پیشرفت صنایع در تمام کشورهای جهان برای آبرسانی شهر ها مسئله بسیار مهم و پیچیده ای به وجود آورده که حل آن با کمک متخصصین کار آزموده امکان پذیر است، برای کشور ما که از کمبود آب در تنگنا می باشد مسئله نامبرده اهمیت ویژه ای پیدا می کند. مهاجرت روز افزون مردم از دهات به شهرها و پیشرفت سریع زندگی مدرن و توجه بیشتر به بهداشت همگانی مقدار نیازهای آبی را افزایش می دهد. به وجود آمدن صنایع مادر چون ذوب آهن و پتروشیمی که خود ایجاد یک رشته کارخانه های کوچکتری را سبب می گردند مشکل آبرسانی را دو چندان می سازد.

مسئله کمبود آب را در ایران طبعاً نمی توان به سادگی بر طرف نمود. فقط با بهره برداری درست از منبعهای آب کشور، جلوگیری از هدر رفتن آبهای طبیعی و مهار کردن رودخانه ها و ایجاد شبکه های آبرسانی ناحیه ای در نقاط گوناگون کشور می توان نیازهای آینده مردم را تأمین نمود.

شبکه آبرسانی شهرها دارای وظایفی هستند که مهمترین آنها عبارتند از :

تأمین آب آشامیدنی مردم شهر، تأمین آب مورد نیاز دستگاهها و تأسیسات بهداشتی از قبیل حمامها، توالتها وغیره … ، تأمین آب مورد نیاز کارخانه های کوچک و بزرگ و کارخانه های گوناگون، تأمین آب لازم برای آبیاری فضاهای سبز و شستشوی خیابانها و آبریزگاههای همگانی، تأمین آب مورد نیاز تأسیسات سازمانهای آتش نشانی در مواقع آتش سوزی.

و شبکه می بایست قادر باشد وظایف نام برده در بالا را به خوبی انجام دهد و حتی در بدترین شرایط نیز این وظایف را به درستی انجام دهد.شما هم اکنون می توانید کتاب ارزشمند گزارش کارآموزی پروژه آب و فاضلاب  را از سایت فایل بگیر دانلود نمایید

فهرست مطالب گزارش کارآموزی پروژه آب و فاضلاب

 • ۱- ۱- مقدمه۱- ۲- مطالعات عمومی۱- ۳- جغرافیای طبیعی

  ۱-۴- آب هوا

  ۱- ۵- عوامل مؤثر در برآورد جمعیت آیندۀ یک شهر

  ۱- ۶- دوره طرح

  ۱-۷- محاسبۀ جمعیت در پایان دورۀ طرح

  ۱-۸-روش های محاسبه ی جمیت شهر

  ۱-۹ – محاسبۀ مساحت فعلی شهر

  ۱-۹- محاسبۀ جمعیت فعلی

  ۱-۱۰- متوسط مصرف سرانۀ آب

  ۱-۱۰-۱- مصرف خانگی

  ۱-۱۰-۲- تعیین متوسط مصرف سرانۀ خانگی

  ۱-۱۰-۳- تعیین حداکثر مصرف روزانۀ فضای سبز

  و…

راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *